GIST Gaming İstanbul 2017

GIST bir bilgisayar oyunları fuarı değil. Bir “oyun” fuarı. Oyunun her türüyle amatör, profesyonel ilgilenen herkesin, ilgili her şeyin GIST çatısı altında yeri var.

İster en gerçekçi FPS’leri veya futbol oyunlarını oynuyor olun, ister nostaljik 8-bit’leri, ister sadece masaüstü FRP’leri. İsterseniz, oyun kahramanlarını Cosplay yeteneğinizle canlandırın. Aramızda yeriniz hazır. Gaming İstanbul, “oyunculardan, oyuncular için” bir fuar.
Kaynak: www.gamingistanbul.com

Bu yıl 2-5 Şubat tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan fuar, oyunseverlerle buluşmak için gün sayıyor.

Fuarda ziyaretçiler için alışveriş alanı, kaçış oyunu, cosplay ve e-spor karşılaşmaları gibi pek çok etkinlikler bulunurken, Indie oyun alanı ile bağımsız oyun geliştiricilerini, ziyaretçiler ile bir araya getirerek, tanıtımlarına katkı sağlarken, profesyonel görüşmeler gerçekleştirerek oyunlarının yayıncısını/yatırımcısını bulmalarına da fırsat yaratmış oluyor.

Ayrıntılı bilgi ve fuara bilet almak için: www.gamingistanbul.com

Geçtiğimiz yıl gerçekleşen fuardan görüntüler

Paylaşın

oyunzoom hakkında 50 makale
En güzel webgl, html5, online ve browser oyunları gün içinde siteye eklenmektedir.Bloga katkıda bulunmak isteyenleri de bekleriz :)