io Oyunları

Bu seferki yazımızda, oldukça sevilmiş ve farklı temalardan oluşan io oyunlarından bahsedeceğiz.Her geçen gün, diğerlerinin yanına bir yenisi daha eklenen, oldukça ilgi çekmiş online oyunlardır.

~~

limaxio-oyunzoom.comLimax.io oyununda, solucan görünümlü karakteri, mouse ile kontrol ederek yemleri yemesini sağlayın.

~~

wingsio-oyunzoom.comWings.io oyunu, uçak uçurma temalı olup, mouse ile uçağınızı yönlendirerek, diğer uçaklara karşı mücadele etmeniz gerekiyor.

~~

agario-oyunzoom.comAgar.io oyunu üyelik oluşturarak veya misafir girişi ile, üye olma zorunluluğu olmadan da oynayabilirsiniz.Amaç farklı renklere sahip, diğer oyunculara yem olmadan, büyümeye çalışmak.
~~

snakeio-oyunzoom.comSuperSnake.io oyunu, sitemizde Super Yılan Oyunu adı ile geçmektedir.Yön tuşları veya mouse kullanarak, etrafta bulunan yemleri yiyip, büyük yılanlardan uzak durmaya çalışmalısınız.

~~

diepio-oyunzoom.comDiep.io oyunu, yön tuşlarını kullanarak oynanılmaktadır.Diğer oyuncuların atışlarına yakalanmadan, kendi atışlarınızla, onlara karşı mücadele etmeye çalışıyorsunuz.

~~

slitherio-oyunzoom.comSlither.io oyunu, solucanların bulunduğu bir oyun ve yine etrafta bulunan yemleri yiyip, büyük solucanlardan uzak durmaya çalışmalısınız.

~~

wildio-oyunzoom.comWilds.io oyununda, tek başınıza mücadele etmeye çalıştığınız, etrafınızda bir sürü düşmanın olduğu yerde, hayatta kalma mücadelesi vermektesiniz.Yön tuşları ve mouse kullanarak kendinizi savunun.

~~

boattleio-oyunzoom.comBoattle.io oyununda, yön tuşlarını kullararak botunuzu yönlendirin.Botunuzu batırmaya gelen rakiplerinize karşı dikkatli olun.

~~

superorbitio-oyunzoom.comSuperOrbit.io oyunu, uzayda geçmektedir.Uzay aracınızı yönlendirerek, rakiplerinizle mücadele edin.Level atladıkça uçağınız yenilenerek, biraz daha güçlü hale gelmektedir.

~~

vanario-oyunzoom.comVanar.io oyunu, uzayda geçmektedir.Yön tuşlarını kullanarak aracı hareket ettirin.”Shift” tuşuyla koruma kalkanınızı çalıştırabilir, “boşluk” tuşu ile silahlarınızı kullanabilirsiniz.

~~

tanxio-oyunzoom.comTanx.io oyununda, yön tuşlarıyla aracınızı kontrol edin.Takımınıza skor kazandırmak için, rakip aracı yok etmelisiniz.

Paylaşın

oyunzoom hakkında 50 makale
En güzel webgl, html5, online ve browser oyunları gün içinde siteye eklenmektedir.Bloga katkıda bulunmak isteyenleri de bekleriz :)